6 порад тим, хто хоче влаштувати крутий Новорічний корпоратив

Впевнені, що Ви вже переглянули не одну статтю «10 кращих ідей для новорічного корпоративу в Києві» або сходили до ворожки порадитися кого з event-організаторів, що пропонує Вам свої послуги, вибрати.

Тому незалежно від того, чи зробили Ви заготовки для новорічного корпоративу або тільки плануєте розпочати цей процес, у нас є 6 пунктів, які Ви повинні перевірити.

  1. Чи простежується тематика заходу в усіх його деталях? Незалежно від того чи пройде Ваш новорічний корпоратив в Києві або під ним, буде він в стилістиці Оскара або класичним, Вам потрібно простежити, щоб все було «в одну мелодію»: запрошення, програма, конкурси, костюми, частування та подарунки.
  2. Сценарій новорічного корпоративу повинен бути зроблений як «для себе». Всім співробітникам повинно бути комфортно і почуття жодного не повинні бути зачеплені. Попросіть веддучого підготувати кілька професійних жартів, можливо це треба буде зробити з Вашою допомогою.
  3. Ведучий. Якщо Ви все-таки наймаєте ведучого, то радимо кілька разів промоніторити його попередні роботи, відгуки та поговорити з ним особисто як він представляє новорічний корпоратив. Ні в якому разі не пускайте в процес банальні сценарії з заїждженими конкурсами.
  4. Чи врахували Ви переваги всіх співробітників при складанні меню? Вибрати місце де відзначити Новий рік ще не останнє завдання. Ви також повинні врахувати, що в кожному колективі є людина або група, які мають незвичні потреби в їжі, наприклад, алергіки або вегетаріанці. А навіть якщо їх і немає, то не варто замовляти, наприклад, виключно м'ясні або овочеві страви.
  5. Зробіть правильний розрахунок їжі для кожного з колег. Ви можете зробити це самостійно або за допомогою адміністратора, наприклад, як в нашому ресторані. Ми вже не перший рік проводимо Новий рік і знаємо оптимальну кількість частування, яке потрібно розраховувати на людину.
  6. Подбайте, щоб всі гості добралися додому. Зазвичай корпоративи супроводжуються вживанням алкогольних напоїв, тому замовте кілька таксі або ж транспорт на замовлення, який відвезе всіх до потрібних точок.

Якщо Ви все врахували, тоді ми вітаємо Вас! Ваш захід обов'язково пройде на рівні. Якщо ж щось упустили, ще є час зробити роботу над помилками. Але пам'ятайте, що будь-яке свято пройде легко, якщо Ви довіряєте його професіоналам. Вибравши ресторан «Podkova» як місце, де відзначити новорічний корпоратив, Ви уникаєте багатьох проблем. У нас адміністратор допоможе швидко скласти меню з урахуванням всіх Ваших побажань, а менеджер-організатор повністю спланує або підкоригує Ваш event-план для новорічного корпоративу. Ми подбаємо про Ваше свято!