Дізнайтеся чи вільна дата Вашого заходу:

×

Тімбілдінги

ТІМБІЛДІНГ В ПРИМІЩЕННІ ЗАМІСЬКОГО РЕСТОРАНУ PODKOVA

PODKOVA пропонує можливість організації тімбілдінгу в приміщенні ресторану і поза ним.

У нас Ви можете провести інтелектуальні та творчі тімбілдинги.

На території ресторану є відкритий майданчик з штучним покриттям і басейн, на яких Ви можете активно проводити час і розслабитися після заходу або ж провести сам захід використовуючи ці майданчики.

Дивитися ще фото

Ми пропонуємо в оренду 2 зали. Ваш вибір залежить тільки від кількості учасників і виду активностей.

У Білому залі можна розмістити 80-100 чоловік в форматі корпоративного тімбілдингу. Інший формат заходу передбачає зміни в кількості учасників. Ви потрапляєте в Білий зал заповнений величезною кількістю денного світла, в якому є все для продуктивної командної роботи.

У Французькому залі  передбачається розміщення до 50 осіб. Це зал в теплих тонах, який своєю теплою атмосферою в своєму розпорядженні до якісної співпраці та паралельно не тисне на людей психологічно.

В рамках нашого ресторану у Французькому залі вже не раз проходили творчі майстер-класи та освітні воркшопи.

Team-fun

Поняття «team-fun» дуже схоже з тімбілдінгом в розумінні громадськості. Це як раз мотузковий парк, який так часто вибирають як спосіб «побудови корпоративного духу». Насправді це величезна робота і іноді краще та ефективніше провести тімбілдінг в приміщенні, а все закріпити додатковими активностями, які і називаються «Team fun» - розваги, які побічно сприяють формуванню особистісних і ділових відносин в колективі.

Ресторан PODKOVA пропонує можливість провести такі активності на відкритому майданчику, який знаходиться на території ресторану, а також на прилеглій загальної території. Тут неможливо загубитися, але при цьому є місце, де розігратися.

Разом залежно від формату заходу ми готові надати:

  • Послуги event-менеджера, який допоможе з організаційними моментами;
  • Послуги банкетного менеджера, який допоможе Вам з вибором страв для кави-брейк, фуршетного столу або для обіду / вечері
  • Оренду майданчики для активностей

Чому Вам варто виїхати за місто?

Тому що немає нічого кращого для команди, ніж відволіктися від робочих моментів і міських турбот. Тут залишаєтеся тільки Ви, люди, з якими хочеться досягати своїх цілей і заміське повітря, який освіжає голову від усього зайвого.