Ваше весілля

ВЕСІЛЛЯ ВАШОЇ МРІЇ В САМОМУ ЗАТИШНОМУ РЕСТОРАНІ

Проведення весіль – це одна з безлічі спеціалізацій співробітників ресторану PODKOVA.

Ми знаємо, який величезний пласт організаторської роботи звалюється на плечі нареченого і нареченої у підготовці до весілля. Але ж хочеться просто насолоджуватися останніми передсвятковими днями, присвятити цей час один одному. Налаштуватися на торжество, щоб воно стало таїнством. А не збивати підбори, бігаючи в пошуках тамади, хорошого фотографа, флориста, банкетного приміщення.

Зупиніться. Ваша щаслива підкова Вам вказала правильний напрямок!

Ресторан PODKOVA візьме на себе всі клопоти з організації майбутнього свята.

Ми створимо для Вас незабутнє весілля за системою «все включено»:

Інтер'єр приміщення буде повністю відповідати стилістиці вашого весілля. Дизайнери вже створили для Вас унікальні, комфортні умови для проведення грандіозного весілля.

Ми забезпечимо високий рівень сервісу, помножений на ідеальну ввічливість і моторність офіціантів. Зал для весілля буде відділений від інших приміщень, при бажанні ми можемо домовитися про повне закриття ресторану від інших клієнтів під час банкету.

Вільного простору досить, щоб покуштувавши місцевих делікатесів, ви могли танцювати і брати участь в конкурсах.

Меню в обов'язковому порядку узгоджується з Вами, вишуканий смак страв вдало гармонує з прийнятними цінами.

Адміністратори нашого закладу приємні в спілкуванні, тож вам буде комфортно під час обговорення весілля.

Правильно обраний ресторан для весілля забезпечує потрібну атмосферу свята. Кожна деталь майбутнього заходу буде ретельно спланована і бездоганно реалізована. PODKOVA втілить Вашу мрію легко і оригінально. Ми візьмемо на себе всі тяготи організаторської діяльності, а Вам залишиться тільки насолоджуватися святом і запам'ятовувати кожен момент цього дивного, яскравого і незабутнього торжества.