Дізнайтеся чи вільна дата Вашого заходу:

×

Ваше весілля

PODKOVA – заміський ресторан для весілля під Києвом

Якими бувають весілля в ресторані PODKOVA

Що основне Ви переживали на чужих весіллях? Це радість за молодих. Це нові знайомства серед гостей і весело проведений час. І обов'язково гучна музика, танці і сміх.

Ці фактори на весіллі залежать від гостей і ведучого. Ресторан же повинен запропонувати всі умови, щоб весілля було:

  • Емоційним
  • Красивим
  • Смачним

У ресторані PODKOVA створюються тільки такі весілля.

Щоб Ваша мама могла пустити сльозу під ваші клятви, в ресторані є Церемоніальний майданчик, де вас оголосять чоловіком і дружиною.

Ваше весілля – це вже причина для Ваших близьких познайомитися з новими людьми. Створіть комфортні для цього умови, наприклад, запропонувавши гостям скоротати час перед церемонією за келихом і закускою на терасі. Хто знає, може в такій атмосфері зародиться ще одна пара?

І звичайно ж, танці та враження. У Білому залі є сцена і місце для танців, за умови, що на вашому весіллі буде не більше 70 осіб. Тоді ведучому і шоу-програмі, як і самим гостям, буде комфортно.

У ресторані PODKOVA виходять пишні святкування. Білий зал, який використовується як банкетний зал для весілля, цілий день залитий світлом, а ввечері підсвічується елегантними люстрами та бра. Стіни прикрашені візерунками в стилі шеббі-шик з вкрапленнями провансу.

Якщо Ви шанувальник мінімалізму, цей зал можна не прикрашати, він – самостійний і з самого початку виглядає святковим. Якщо ж Ви хочете його зробити частиною стилістики весілля, то додавання навіть невеликих акцентів у вигляді квітів буде успішним.

Французький зал створений для затишних весіль максимум до 40-ка гостей. Цей зал не можна назвати нейтральним – його інтер'єр зроблений в стилі затишної вітальні, де збирається сім'я за недільним обідом. Додавши трохи декору і квітів, зал стане пишним та теплим в усіх проявах.

Також можлива повна оренда ресторану на весілля. У таких випадках 2-й поверх використовують для проведення виїзної церемонії, а Білий банкетний зал для самого весілля і шоу-програми.

Банкетне меню в ресторані PODKOVA створювалося на основі страв української, французької та середземноморської кухні. Ви обираєте позиції меню і стверджуєте його з адміністратором ресторану.

За солодке частування в ресторані відповідає команда кондитерів. Для весільного торта вам пропонується 14 начинок, які включають як сучасні, так і класичні варіанти.

Торт декорується в будь-який можливий спосіб, який може уявити Ваша фантазія. Кондитери покривають торти тонкою легкою мастикою, кремом, роблять пишні відкриті торти і сучасні глянцеві.

Обслуговування в ресторані PODKOVA має класичний стиль.

Протягом всього процесу підготовки з вами буде працювати адміністратор. Він допоможе вам з меню та буде «коннектором» між рестораном і Вами та / або Вашим організатором.

Атмосферу свята доповнюють офіціанти ресторану PODKOVA: на столі ніколи не буде порожніх тарілок та келихів, а Вашим гостям приділять достатньо уваги.

Ресторан PODKOVA – місце про любов, їжу і святі. Ви зрозумієте і встигнете звикнути до цього вже з першого відвідування.