Фотозони на весіллі

Фотозона на весілля в ресторані: варіанти розміщення

У ресторані PODKOVA є кілька локацій для установки фотозони.

Що Вам пропонується на вибір?

  1. Фотозона на вулиці
  2. Фотозона на терасі
  3. Фотозона на весілля в ресторані
  4. Фотозона в самому банкетному залі

Фотозона на вулиці

Отже, Ви можете встановити фотозону на вулиці в 4-х місцях: біля басейну, на Церемоніальному майданчику, на гойдалці і власне на террасі.

Як фотозону Ви можете використовувати банерну розтяжку, стрічки, фатінову тканину на деревах, фотореквізіт у вигляді дизайнерських диванів, інших деталей інтер'єру, які забезпечать Ваші декоратори.

Якщо Вам до вподоби антикварні речі, оберіть ретро-лампочки для прикраси гойдалок, фотостін або банера.

Фотозона на терасі

Фотозона на терасі зазвичай робиться в одному з 2-х місць, хоча ми не обмежуємо вас вибором тільки цих.

Ми пропонуємо обрати для фотозони на весілля одну з частин тераси поруч з аперитивною зоною. Одна з них може бути трохи «захована» від швидкого погляду перехожого, а ось повз другої ніхто не зможе пройти повз.

Тут також йдуть в прес-воли, банери, дизайнерські меблі, рамки в стилі Полароїд, грифельна дошка з підписами або хештегом весілля, стіни з квітів або куль, штори з квітів, листя, паперовий декор (квіти, гірлянди й інше).

Фотозона всередині ресторану

Зазвичай фотозона всередині ресторану робиться в холодні періоди року. Але іноді і на літні свята практикується такий варіант. Ви будете на крок в плануванні, якщо в теплу пору року, наприклад, погодньо-нестабільний червень або вересень, вбрежете себе від зайвих нервувань й зробите фотозону в холі ресторану.

Орієнтуйтеся на стилістику Вашого заходу, ми ж покажемо, як це було у нас раніше.

Наприклад, одна пара святкувала річницю їхнього весілля і встановили фотозону у вигляді дерева, як символ того, що їх любов буде зростати і тільки зміцнюватися.

У зоні аперитивного столу встановлюється фотозона, якщо вона має інтерактивний характер. Наше знайоме весільне агентство регулярно робить фотозону зі slow-motion відео.

Фотозона в банкетному залі

Фотозона в банкетному залі буде незручна, як для гостей, так і для офіціантів.

Але ви можете обрати місце для фотозони на сцені, якщо у Вас не передбачено шоу-програми.