Річниця весілля в ресторані PODKOVA

Скільки ви вже разом? 3 роки, 5 або 10? Тепер святкування річниці весілля – ще одна важлива позначка у Вашому спільному календарі. Ви навряд чи в цей день будете згадувати все, що пережили протягом спільного життя, але поглянете в очі рідній людину і будете впевнені, що все відбувається не просто так.

В ресторані PODKOVA можливо розіграти 3 варіанти святкування.

Сімейний

Це коли Ви кличете своїх друзів або близьких. Багато приготувань не знадобиться: пару столиків в Білому залі або Бібліотеці, святковий декор, гарний настрій і смачне застілля з нашого боку. У цьому форматі не дублюється день весілля, а лише святкується новий рік вашого життя.

Романтичний

Погляньте на Вашу кохану людину. Так, Ви разом крізь хороше і не дуже, Ви як і раніше відчуваєте один одного. Ваші відносини – таємниця і невеликий острів, на який допускаються зрідка тільки найближчі. Так відзначте річницю весілля наодинці з коханою людиною. Хіба потрібен ще хтось, щоб освідчитися у коханні?

Бронюйте дату вечері в ресторані PODKOVA за пару днів, і Ви проведете вечір з близькою людиною там, де у Вашій присутності гірлянди світяться трохи яскравіше, а вечеря готується по спеціально підібраному меню.

Урочистий

Може варто згадати як це було, коли зібралися всі-всі-всі, Ви наділи гарне вбрання, а Ваші гості виголошували промови в честь молодих?

Квіти і свічки в залі, ваша улюблена музика, атмосфера, яка залишилася в пам'яті, тільки тепер ви обидва мудріші та сильніші. І більше сумнівів де відсвяткувати річницю весілля.

Чому ж PODKOVA буде вдалим вибором для святкування ювілею весілля?

  • Ресторан PODKOVA – місце для людей, які сьогодні можуть звернути гори, а завтра виявляються кращими сім'янинами, які нізащо не проміняють прогулянку із сім'єю. І так по колу.
  • Біла зала для 70-ти гостей і зала Бібліотека на 40 осіб запрошених
  • Дизайн ресторану виконаний в стилі Шеббі-шик і виглядає святковим навіть без втручання декораторів. Але додаткові акценти нададуть святу особливого стилю.
  • Вам пропонується широкий вибір страв європейської кухні
  • Є тераса для аперитивів і бесід Ваших гостей
  • На території ресторану є майданчик зі штучним газоном для активностей
  • Влітку діє басейн