Приблизний таймінг весільного дня

На який час призначити банкет і приблизний таймінг весільного дня

Як організувати день весілля, щоб ніде не спізнитися?

Спочатку це здається складним завданням, особливо тим, хто влаштовує весілля без організатора. Але раз Ви зважилися зробити це самі, значить і це завдання Вам підкориться.

Нижче ми розпишемо ідеальний день весілля, коли вас не затримують пробки, ви не стоїте в чергах в РАГСі (чи будь-де в іншому місці), а всі підрядники приїхали вчасно.

День починається зі зборів нареченої і нареченого

Підйом о 7.00. Підготовка нареченої стилістами займає від 2-х до 4-х годин. За цей час фотограф зробить знімки нареченого і буде готовий закарбувати інтимний момент підготовки нареченої. Зйомки зборів зазвичай займають до 1,5 години.

Перша зустріч

Їй хочеться приділити окремий пункт. Наречена в білій сукні, легка та чаруюча, а від закоханного погляду нареченого йдуть мурашки по тілу. Фотограф знімає вас і ви їдете далі.

Фотосесія

Прогулянка займає близько 2-х годин. Ви можете обрати кілька локацій поруч або за містом. Ми описуємо ідеальний день, де все складається як планували. Але ми живемо в Києві, тому закладіть додатковий час на випадок, якщо потрапите в затор. А ми поки поглянемо на наші точні годинники і бачимо, що зараз тільки 13.30.

Дістатися до РАГСу

Ось ми і підібралися до найголовнішого – місце, де вас оголосять чоловіком і дружиною. Вибір локації (РАГС, території при ресторані або може пляж) безпосередньо впливає на те, коли варто починати банкет. Майте на увазі, що в РАГСі ви проведете трохи більше 1 години, не враховуючи часу на фото з родичами і друзями.

На нашому годиннику ідеального дня – 15.30.

Зробити вибір на користь виїзної церемонії – це не тільки гарантія, що все пройде в чарівній атмосфері, але й зекономить ваш час. Оскільки, Ви приходите з гостями в приблизно однаковий час, це означає, що ніхто вже не запізниться і не пропустить найважливішого. Далі Ви можете спокійно перейти до святкування.

На нашому годиннику 15.00

Час для святкування

Якщо все-таки ж Ви розписуєтеся в РАГСі, в залежності від відстані ресторану від РАГСу, до ресторану Ви доберетеся ближче до 16.00.

Подумайте ще раз про переваги проведення виїзної церемонії в ресторані, виходить економніше за часом і нервів трішки менше.

До 16.00 в ресторані PODKOVA вже чекатимуть легкі напої і аперитивний стіл, а на кухні будуть готуватися основні страви цього вечора.

Розважальна програма

Шоу-ведучий, артисти, музиканти, конкурси ... Весь вечір до півночі вас чекатимуть привітання, враження і Ваші рідні люди поруч. Насолоджуйтеся цим вечором, а ресторан PODKOVA в разом з координатором не залишить навіть моменту на переживання.

А далі…

Після півночі Вас чекає нове життя, сповнене відкриттів і подорожей. Удачі вам і щастя!