Розсадження гостей на весіллі

Правила і план розсадження гостей на весіллі

Розсадження гостей можна залишати на останній момент. І Вам треба знати такі основні 4 правила, яких варто дотримуватися при розсадження Ваших гостей

  1. Не саджайте гостей, які прийшли на свято самі, виключно поруч з парами
  2. Розсадіть всіх веселунів по залу, щоб «рівень веселощів» був рівномірним на святі
  3. Не діліть гостей за компаніями. Нехай колеги і друзі будуть перемішані між собою. Цікаві знайомства кожному з них гарантовані.
  4. 4 Підберіть кожному гостю сусіда по інтересам.

У ресторані PODKOVA Вам пропонується кілька планів розсадки гостей на весіллі.

У стандарті в ресторані використовуються прямокутні столи, які стають в 1 ряд, якщо Ви хочете посадити всіх гостей разом. Або ж можете розосередити їх по залу, посадивиши гостей за окремими столами.

Кількість столів в залі залежить від кількості гостей на заході. За один стіл максимально комфортно розміщується близько 10 осіб. Тому план розсадження гостей на весіллі затверджуйте, коли будете впевнені в кількості присутніх.

На 2-му поверсі в залі Бібліотека, Вам пропонується виставити всі прямокутні столи в 1 ряд. Для невеликої кількості гостей використовуються круглі столи, щоб залишалося достатньо місця для шоу-програми.

Де сидять молодята

Наші молодята зазвичай сидять в одному з кінців залу – в найбільш освітлених місцях. Саме там й розміщується президіум.

Як альтернатива, для президіуму Ви можете обрати сцену. Це можливо за умови, що на святі не буде шоу-програми. Всі гості – як на долоні.

У пари іноді буває до 6 осіб дружок-свідків. Саме тому в ресторані PODKOVA за президіумом є можливість розмістити якраз до 8 осіб.