Новости

5 бонусів для тих, хто влаштовує весілля в будній день
5 бонусів для тих, хто влаштовує весілля в будній день

Ви тільки подали заяву в ЗАГС і не знаєте який ресторан вибрати? А може Ви вибрали його, але зал уже зайнятий на потрібні Вам дати?

Тоді у нас питання, а що Ви думаєте з приводу весілля в будній день?

Ресторан PODKOVA приготував пропозицію «#небудничнаясвадьба в будній день», яке починає діяти з 9-го червня і закінчується 31-го липня.

Оскільки всі суботи літа 2017 PODKOVA вже зайняті, ми підготували для Вас план Б і бонуси на додачу. Забронювавши дату для весілля в період з 9-го червня по 31 липня 2017 року і вибравши для її святкування будь-який день з понеділка по четвер (крім державних свят) в період з 1.08 по 30.12. 2017 року:

1. Ви отримаєте лимонад-бар в подарунок (замість звичайної вартості по вихідним – 2800 грн)

2. Вам буде надана фотозона LOVE в оренду безкоштовно (ціна в вихідний – 1200 грн)

3. Кожен гість на Вашому весіллі отримає солодку бонбоньєрку.

Плюс до всього…

Білий зал і зал Бібліотека підходять під майже будь-яку тематику і колірну гамму весілля. Ліпнина, класичні елементи декору... У Вас буде красиве стильне весілля, без зайвого пафосу чи пострадянських інтер'єрів.

У будній день зайнятість фотографів, стилістів, флористів та музикантів значно нижче (4), ніж у вихідний. А на більшості локацій для фотозйомок ви і ваші близькі будете одні (5). Адже це день, коли більшість відпочиваючих на роботі!

Не варто боятися, що Ваші гості будуть зайняті в цей день. Ваше свято життя не зможе виявитися непоміченим.

Якщо Ви ще сумніваєтеся, чекаємо Вас в гості, щоб спробувати як у нас смачно і зануритися в атмосферу Вашого майбутнього свята.

  • Дата: 09.06.2017