Новости

Актуальні тематики весілля 2019

Для того, щоб підкреслити особливість саме свого весілля, кожна наречена вибирає ту тематику, яка їй ближче до душі. Саме тому, ми хочемо розповісти про весільні тенденції 2019, щоб простіше було підібрати його тематику.

Еко-весілля

Сама назва говорить про те, що головним кольором буде зелений. Він, в свою чергу, відмінно поєднується з білим і всіма його відтінками. Якщо говорити про церемонію, то на фоні природи, біля дерева, вона буде виглядати просто ідеально.

Fine art

Основу цієї тематики становлять приємні пастельні тони і відтінки, витонченість і актуальна класика. Хвилясті сукні та акварельні пейзажі в стилі Моне – це все про весільний стиль FineArt. Для нього характерні м'якість і легкість в деталях.

Сукня повністю, або лише спідниця,виконана в цьому стилі, і,як правило, в таких тонах як сірий, блакитний або рожевий.

Особливе ставлення до фотографій. Все повинно відбуватись поступово, присутня постановка, крок за кроком,з акцентом на емоціях молодих і увагою до всіх деталей.

Геометрія і колір

Суворі форми і ніжні кольори переплелися воєдино, створили новий і незвичний стиль в оформленні весіль 2019. Його можна застосувати, використовуючи круглі, трикутні або шестикутні арки для виїзної церемонії. А також в декорі столів і зали, вибрати підвісні квіткові ліхтарі.

Вечірня церемонія

Надзвичайно красиво і дуже романтично. Свічки, гірлянди, блиск очей і гості, зачаровані Вашою парою на заході сонця. Тут можна додати лише одне: така церемонія буде незабутньою.

Moody

Весілля в стилі Moody – це домінування в деталях темних тонів. Головні кольори: сливовий і бургунді, чорний, темно-синій і темно-червоний.

Мінімалізм

Цей стиль оформлення характерний тим, що в центрі уваги залишаються молоді, а все інше відходить на другий план. Чим простіше, тим краще.

Який би стиль ви не обрали, ресторан Podkova допоможе вам втілити мрію в реальність.

  • Дата: 05.03.2019