Новости

Ідеї для дитячого свята у ресторані

Для початку визначтеся з рестораном: тут повинні бути світлі приміщення, прилегла територія, щоб діти могли проводити час на повітрі, дитяча кімната з пеленальним столиком, якщо серед гостей будуть найменші.

Виділіть обов'язково стіл для батьків, які будуть на святі.

деально, якщо є сценарій, який передбачає загальну тему, конкурси, тематичний декор. Це створить для дітей цілісність і дозволить зануритися у святкування.

На вулиці можете влаштувати намети з іграшками або іграми, конструктори, фотозону.

Щоб залишити гарний «післясмак» - приготуйте і дітям, і дорослим приємні сувеніри під кінець вечора.

Якщо дитина вже досить доросла зі сформованими вподобаннями й смаками, обов'язково обговоріть з нею, що б вона хотіла. Наприклад, у неї є улюблені комікси, герої і мульти. Уявіть, як дитина буде радіти святу в костюмах та в антуражі з цього Всесвіту.

Запрошуйте тільки тих дітей, яких ваші малюки хочуть бачити, а не тому що ви дружите з їх батьками.

У меню теж повинні бути страви в стилі свята. Наприклад, герой коміксів обожнює пончики або піцу - обов'язково додайте це на стіл.

Зал, в якому ви святкуєте, краще закрити від поглядів сторонніх відвідувачів - інакше діти будуть ніяковіти.

Не привозьте й не «орендуйте» для свята тварин. Мало того, що це не гуманно, але й вам, й менеджерам закладу це принесе тільки клопоти.

Діти полюбляють величезні мильні бульбашки, кульки й конфетті. Включайте це в програму, але обговоріть з рестораном вартість прибирання.

Врахуйте, що на святі можуть бути сором'язливі діти - тому попередьте організаторів свята й аніматорів, що програма повинна задіяти  їх також.

Впевнені, у вас вийде організувати незабутнє свято вашим малюкам!

  • Дата: 03.09.2019