Новости

Весільні тенденції 2019 року

Весілля – зворушлива і хвилююча подія. У цей день хочеться, щоб все було ідеально і, в той же час, красиво, урочисто і сучасно. Саме тому ми підготували для вас весільні тренди 2019.

Почнемо з № 1 – це кругла арка. Замість звичного півовалу в моду входить інша геометрична фігура – коло. Воно надає святу більш романтичний настрій і різноманітність варіантів в оформленні. Прикрасити можна і лозою, і рослинами, що в’ються і, звичайно ж, квітами.

№ 2 – геометрія. Розвиваючи попередній тренд, хочеться відзначити, що форми з кутами зараз на піку популярності: ваза, що нагадує куб, трикутний торшер, незвичайні конструкції – все це додасть новизни і стилю вашій урочистій події.

№ 3 – космос. Зірки, галактика, небо, місяць обіцяють бути хітом цього сезону. Квіти синьо-фіолетової кольорової гами, проекція зоряного неба і ціла міні-Галактика в інтер'єрі. Незвично і креативно.

№4 – кораловий. Це актуальний тон весіль 2019 року. Про це, ми розповімо докладніше унашій наступній статті.

№ 5 – фотосесія на заході сонця. Так, це дуже романтично. Трохи світла, теплі нотки і особливий шарм. Такі фотографії без жодного сумніву стануть найкращими.

№6 – фуршет. Нововведення торкнулися і їжі. Замість традиційного застілля, весілля 2019 передбачає організацію фуршетів. Плюс даного формату в тому, що гості знаходяться в русі та спілкуванні. До різноманітності можна додати й зонування по кухням різних країн.

№7 – незвичайні торти. Витончено і, в той же час, недбало, з «відірваними» краями. Ось такі зараз солодощі в моді.

№8 – сукуленти. Так, ці чудові рослини продовжують завойовувати все більше симпатій у весіллі 2019 року. Зараз їх популярність перейшла на капкейки. Виконані один в один як ця рослина, тільки їстівні. Такий підхід додасть особливого смаку і естетичну родзинку до Вашого свята.

Ми поділилися з Вами основними тенденціями весільного світу. Але все ж, це не головне. Головне – це бачити щастя в Ваших очах.

Весілля за містом в ресторані Podkova – це секрет його досконалості.

  • Дата: 11.03.2019